2017 - 07 2017 - 08
Pi An Tr Ke Pe Še Se
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

LANKYTOJŲ APKLAUSA

Iš kokio šaltinio dažniausiai sužinote apie renginius
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Įteikti prestižiniai apdovanojimai “AUKSINIS FENIKSAS” Spausdinti
2014-12-04

Lapkričio 28 d. Lazdijų kultūros centre, iškilmingos ceremonijos metu buvo įtekti prestižiniai apdovanojimai „Auksinis feniksas“. „Auksinis feniksas“ tai svarbiausias ir vienas reikšmingiausių visos šalies apdovanojimų kultūros srityje. Šio apdovanojimo tikslas – pagerbti fizinius ar juridinius asmenis, svariausiai nusipelniusius šalies kultūros kūrimui, plėtrai, perdavimui, saugojimui bei kultūros centrų sistemos vystymuisi, tobulinimui ir viešinimui. Šio garbingo apdovanojimo sumanytojai ir steigėjai - Lietuvos kultūros centrų asociacija. Asociacija yra didžiausia šalies kultūros bendruomenė vienijanti  140 šalies kultūros centrų ir daugiau nei 400 jų filialų, padalinių ar skyrių. Ši organizacija jungia beveik 4000  šalies kultūros centrų darbuotojų ir per 70 tūkstančių mėgėjų meno kolektyvų dalyvių bei kultūros savanorių. Lietuvos kultūros centrų asociaciją  jau dvylika metų sėkmingai veikia šalies kultūros politikos srityje, socialinėje sferoje ir tarptautinėje erdvėje.

Skaityti daugiau...
 
Trečią kartą šalyje bus įteikti prestižiniai apdovanojimai „Auksinis Feniksas” Spausdinti
2014-11-12

Lapkričio 28 d. 16 val. Lazdijų kultūros centre, iškilmingos ceremonijos metu bus įteikti didžiausios šalies kultūrinės bendruomenės – Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimai „Auksinis feniksas“.

 „Auksiniai Feniksai“ bus teikiami „Geriausiam metų kultūros centro vadovui“; „Geriausiam metų kultūros ir meno kūrėjui“; „Geriausiam metų kultūros centro partneriui“; „Metų kultūros mecenatui ar rėmėjui“ ir „Metų kultūros politikui“.  

Šiemet „Auksiniam Feniksui“ pristatyti ir į penkias garbingas nominacijas pretenduoja daugiau nei keturiasdešimt pretendentų, kurių tarpe rajono merai, LR Seimo nariai, pramonės, verslo ir visuomeninės organizacijos, žurnalistai, vadybininkai, kultūros ir meno veikėjai.

Skaityti daugiau...
 
Derliaus pabaigtuvių šventė ,,Kai derlius jau aruoduos“ Spausdinti
2014-11-11

Lapkričio 8 d. Bebruliškės kaime kultūrinių renginių organizatorė Rima Gruodienė  suorganizavo šventę ,,Kai derlius jau aruoduos“. Šventė prasidėjo šiaurietiško ėjimo  entuziastų  susipažinimu su Kazlų Rūdos savivaldybėje įrengtu pėsčiųjų taku. Šią trasą išbandyti mes pakvietėme svečius iš Kauno  raj. Ežerėlio bei Alytaus. Visi buvo sužavėti puikia trasa. 14 val. grįžome į bendruomenės namus, kur visų laukė garuojanti žuvienė bei patiekalai iš šių metų derliaus, surengta parodėlė iš įvairių daržovių. Šventę aplankė Kazlų Rūdos savivaldybės meras Vytautas Kanevičius, kuris pasveikino ir pasidžiaugė kaimyniškais ryšiais, palinkėjo geros šventės ir puikių draugiškų santykių. Visą popietę skambėjo dainos, muzika.

Kultūros centro informacija

 
Ir vėl paroda.... Spausdinti
2014-11-02

Pirmoji iš kairės darbų autorė su pirmaisiais lankytojais.Vieni iš gražiausių, įsimintiniausių ir prasmingiausių kamerinių renginių Kazlų Rūdos savivaldybės Kultūros centro parodų salėje – tai profesionalių dailininkų, liaudies ir rankdarbių meistrų parodų atidarymai. Spalio 9 dieną buvo pristatyta Liucijos Sakavičiūtės – Kudžmienės, Tautodailininkų sąjungos, „Skiaučių meno“ klubo, Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus tekstilės grupės „Esame“ narės, skiautinių ir origami darbų paroda.

Skaityti daugiau...
 
Moksleiviai dainas ir šokius skyrė savo miestui, savo kraštui, savo šeimai Spausdinti
2014-06-06

Gegužės 24 dieną Miesto parke vyko šventė „Dainuoju savo miestui“, skirta Kazlų Rūdos 270 metų jubiliejui ir Šeimos metams. Koncertavo Kazlų Rūdos savivaldybės švietimo įstaigų kolektyvai. Renginys neprailgo, nors truko dvi su puse valandos, vaikai labai stengėsi, jaudinosi – norėjo kuo geriau pasirodyti ir visiems susirinkusiems pristatė labai įvairią ir įdomią programą. Gausus jų būrys buvo – apie 200 dainuojančių, šokančių ir grojančių. Šventės organizatoriai labai džiaugiasi tokiu gražiu būriu dalyvių.

Šventei „dirigavo“ iš dausų su nemažu lagaminu nusileidusi Merė Popins (Kazlų Rūdos savivaldybės Kultūros centro direktorė Žibutė Šilingienė) ir draugų ieškantis berniukas (atliekantis praktiką Kultūros centre Alvaras Zimnickas). Šventę pradėjo Dianos Dambrauskienės vadovaujamo pop choro „Rojaus obuoliukai“ vaikučių ir tėvelių daina, parengta būtent šeimos metams. Liaudiškas melodijas atliko  Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklos smuiko ir armonikos duetas. Šoko Jankų pagrindinės mokyklos būrelio „Bitutė“, Antanavo pagrindinės mokyklos, Kazlų Rūdos „Elmos“ progimnazijos 1-2 klasių, Kazlų Rūdos pradinės mokyklos, Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos neformaliojo švietimo būrelis „Saulės ratu“, „Žvaigždžių mokyklos“ kolektyvas „Infinity“ ir Bagotosios pagrindinės mokyklos šokėjai. Šokių vadovai ne tik sukūrė puikias choreografines kompozicijas, bet ir pasistengė, kad šokėjai  estetiškai atrodytų – visi kolektyvai buvo su gražiais, šokio tematiką atitinkančiais rūbais.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 9 iš 19